Iphone үшін зарядтау.
Жинаққа кіреді:
Инновациялық дизайны бар 45W адаптері. (USB-A қосқышында 18w Max бар).
USB-C to Lightning кабелі. Кабельдің максималды ұзындығы: 1 метр.
Бұл зарядтау жинағы ноутбукты, планшетті, смартфонды зарядтауға жарамды, егер қажетті қосқыш болса.
Зарядтау соңғы Power Delivery және QC3.0 технологияларымен жабдықталған.
Егер сіз бір Type-C шығысын қолдансаңыз, зарядтау жылдамдығы 45W болады. Егер сіз USB-A қолдансаңыз, зарядтау жылдамдығы 18W болады. Егер сіз бір уақытта екі қосқышты қолдансаңыз, зарядтау қуаты 3.0А дейін төмендейді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hoco |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Әмбебап |
| Түрі | Зарядтағыш |
| Түрі | Желілік |
| жалғағыштың түрі | USB |
| Номиналды ток күші | 3 А |
| Шығыс ток күші | 2-2.9 А |
| Шығу қуаты | 45 Вт |
| Қуат | 45 Вт |
| USB порттарының саны | 2 |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Шығыс кернеуі (output) | 5 В |
| Түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 2 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Жылдам зарядтау | Иә |
| Сымсыз зарядтау мүмкіндігі | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 000 ₸





