HOCO C76A USB-C зарядтау құрылғысы, ақ
1. Кіріс: AC100-240V 50 / 60Hz 0,6A
2. Шығу: Type-C: 5V / 3A (PD) 9V / 2A (PD) 12V / 1.5A (PD) 18 Вт
3. Еуропалық стандартты штепсель
4. PD3.0, QC3.0/QC2.0, FCP Huawei Fast Charge, Samsung Fast Charge AFC және басқа жылдам зарядтау шешімдерін қолдау
5. Өлшемі: 79 * 42 * 37 мм, салмағы: 39 г
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hoco |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Әмбебап |
| Түрі | Адаптер |
| Түрі | Желілік |
| Номиналды ток күші | 3 А |
| Шығыс ток күші | 3-3.95 А |
| Шығу қуаты | 20 Вт |
| Қуат | 20 Вт |
| USB порттарының саны | 1 |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Шығыс кернеуі (output) | 5 В |
| Түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылдам зарядтау | Иә |
| Сымсыз зарядтау мүмкіндігі | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосқыш түрі | Type C |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 000 ₸




