HOCO N15 зарядтағыш, ақ
1. Материал: ДК үшін отқа төзімді материал
2. Шығу: USB-A 1/2/3: 5V / 2.4A; Жалпы шығу: 5V / 3.4A (17W)
3. ЕО шанышқысы ЕО
4. Өлшемі: 83 * 47 * 27 мм, салмағы: 63 г
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hoco |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Әмбебап |
| Түсі | Ақ |
| Номиналды ток күші | 3.4 А |
| Қуат | 17 Вт |
| Түрі | Желілік |
| Түрі | Адаптер |
| жалғағыштың түрі | USB |
| USB порттарының саны | 3 |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Шығыс ток күші | 3-3.95 А |
| Шығу қуаты | 17 Вт |
| Шығыс кернеуі (output) | 5 В |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 000 ₸





